Zabiegi na ciało

Endermologia LPG Cellu M6 Integral

Jeden z najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych. W naszym salonie pracujemy na jednym z najlepszych urządzeń endermologii LPG Cellu M6 Integral.
Endermologia pozwala pozbyć się cellulitu, ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej. W naszym salonie dobierzemy odpowiednie zabiegi na określone partie ciała jak również na całe ciało.

Endermologia LPG 1 zabieg 45 minut: 100 zł
Strój do endermologii: 100 zł

Pakiet Endermologia LPG 10 zabiegów: 900zł + strój do endermologii  GRATIS

PROMOCJA!
Pakiet Endermologia LPG 10 zabiegów 800 zł

UWAGA! Promocja obowiązuje do

Dowiedz się więcej


Masaż bambusami

Masaż bambusami polega na wałkowaniu bambusem mięśni oraz oklepywaniu
miotełkami bambusowymi, co wpływa na rozluźnienie mięśni i niwelowaniu
różnego rodzaju bólu.

Masaż bambusami wpływa na:

  • wysmuklenie sylwetki
  • walkę z cellulitem
  • odprowadzanie wody
  • poprawę krążenia
  • ma działanie detoksykujące
  • odprężenie, relaks, dobre samopoczucie

Polecany osobom, które uprawiają sport oraz osobom, które chcą ujędrnić
swoje ciało, pozbyć się cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Masaż bambusami w połączeniu z endermologią LPG przynosi świetne efekty
w modelowaniu sylwetki. Jeszcze lepiej wpływa na pozbycie się cellulitu,
na walkę z tkanką tłuszczową, na ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Masaż bambusami 1 zabieg 60 min (całe ciało ) – 170 zł 150 zł (promocja)

Masaż bambusami 1 zabieg 45 min (partie uda i pośladki – masaż antyclluliotwy, wyszczuplający, ujędrniający) – 120 zł

Pakiety Endermologia LPG 5 zabiegów (30 min)
+ Masaż bambusami 5 zabiegów (45 min) – 1000 zł 790 zł

Pakiety Endermologia LPG 10 zabiegów (30 min)
+ Masaż bambusami 10 zabiegów (45 min) – 2000 zł 1490 zł

Dowiedz się więcej


Zabieg Massada Revolution – maksymalna redukcja obwodów ciała

MASSADA oferuje zupełnie nowy rodzaj zabiegu, który łączy w sobie doskonałe właściwości dwóch linii wyszczuplających : Coffetherapy i Algae Reducer. Jest to innowacjny zabieg bioenergetyczny, który skutecznie zwalcza wszystkie rodzaje cellulitu i poprawia krążenie.

Revolution opiera się na wykorzystaniu właściwości alg: drenowanie, redukcja obwodów i modelowanie oraz właściwości kawy: przyspieszenie metabolizmu, właściwości antyoksydacyjne, moczopędne oraz antycelulitowe.

Rytuał na ciało Massada revolution – 250 zł

Dowiedz się więcej


Zabieg Massada Minceur – zabieg odchudzający o potrójnej sile

Nagromadzony tłuszcz i cellulit powoduje ogromną ilość problemów, zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Podnosi ryzyko problemów z naczyniami krwionośnymi, krążeniem i hormonami.

MASSADA opracowała nowy zabieg o potrójnym działaniu redukującym nagromadzony tłuszcz, zapewniający długotrwałe efekty i zapobiegający powstawaniu nowych złogów tłuszczowych.Zabieg wpływa na metabolizm tłuszczy i powoduje rozpuszczanie się adipocytów(komórek tłuszczowych).

Rytuał na ciało Massada Minceur – 250 zł

Dowiedz się więcej


Masaż ciepłym ręcznikiem

Masaż ten obejmuje całe plecy, a w szczególności mięśnie karku i szyi. Rozpoczyna się od masażu zrolowanym gorącym ręcznikiem w celu rozluźnienia mięśni, a następnie wykonywany jest masaż techniką klasyczną. Masaż świetnie nadaje się dla osób przemęczonych, spiętych i obolałych. Ciepło rozluźnia i działa kojąco na mięśnie karku oraz kręgosłupa, dodatkowo odżywia mięśnie i stawy dając uczucie odprężenia i głębokiego relaksu.

Cena: 180 zł

Dowiedz się więcej


Masaż bańką chińską

Bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących cellulit. Modeluje i ujędrnia masowane partie ciała.

Masaż bańką chińską uda, pośladki – 70 zł

Dowiedz się więcej


Masaż gorącymi kamieniami

Głęboki relaks i rozgrzanie całego ciała. Jest to masaż głęboko relaksacyjny, rewitalizujący i regenerujący. Wprowadza w stan równowagi psychofizycznej co koi Nasz umysł i ciało.

Masaż gorącymi kamieniami całe ciało – 210 zł
Masaż gorącymi kamieniami częściowy – 140 zł

Dowiedz się więcej


Masaż ciepłą świecą

Orientalny masaż świecą, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem i zniewala ciało delikatnym ciepłem i jedwabistym dotykiem…
Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką. Masaż świecą dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz niesamowitym aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.


Masaż świecą 60 minut – 210 zł

Dowiedz się więcej


Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu łączącą tradycyjne techniki masowania, czyli głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wibrację. Przynosi ulgę obolałym i spiętym mięśniom, skóra staje się bardziej dotleniona i ukrwiona, dzięki czemu poprawia się jej elastyczność, a mięśnie stają się rozluźnione co powoduje lepsze funkcjonowanie w dniu codziennym.

Masaż klasyczny częściowy – 90 zł
Masaż klasyczny/leczniczy – 130 zł

Dowiedz się więcej


Masaż relaksacyjny

Głównym celem masażu relaksacyjnego jest wyeliminowanie napięcia psychicznego i fizycznego. Jest to doskonała forma relaksu dla osób narażonych na stres i mających częsty kontakt z niekorzystnymi czynnikami stresogennymi.

Masaż relaksacyjny na bazie ciepłego oleju kokosowego lub masła shea.

Wykonywany na bazie masażu relaksacyjnego z dodatkiem organicznych surowców, daje niesamowite odprężenie dzięki unoszącemu się zapachowi oraz przyjemnej konsystencji. Dostarcza skórze niezbędne składniki odżywcze, które pozostawia skórę miękką w dotyku i niepowtarzalnie pachnącą.

Masaż relaksacyjny częściowy – 140 zł
Masaż Relaksacyjny całe ciało – 140 zł

Masaż relaksacyjny na bazie oleju kokosowego/masła shea – 190 zł

Dowiedz się więcej


Masaż aromaterapeutyczny

Wykonywany na bazie masażu relaksacyjnego z dodatkiem olejków eterycznych łączącym leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków dobranymi do konkretnej osoby. Aromaterapia podczas masażu wprowadza nas w relaks i skutecznie odpręża zmysły gdzie następstwem jest obniżenie napięcia psychicznego i fizycznego.

Cena: 190 zł

Dowiedz się więcej


Masaż dla dwojga

Jeżeli chcesz spędzić wspólny czas z bliską Tobie osobą równocześnie relaksując się, koniecznie skorzystaj z oferty dla dwojga, gdzie wspólnie doświadczycie dobrodziejstw masaży relaksacyjnych bądź zdrowotnych a terapeuci zapewnią Wam rozluźnienie umysłu, mięśni i niezapomniane doznania.

Cena: 290 zł

Dowiedz się więcej


Drenaż limfatyczny

Celem tego masażu jest mechaniczne przepchnięcie zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych i umożliwienie napływu świeżej, bogatej w tlen krwi tętniczej. Doprowadza do poprawy funkcjonowania układu immunologicznego oraz przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu. Jest również terapią na niewydolność krążeniową jak i jako profilaktykę przeciwżylakową. Drenaż ma również zastosowanie w medycynie estetycznej, jako uzupełnienie terapii lipidowej. Doskonale sprawdza się również w przypadku zmęczonych, opuchniętych nóg po całym dniu.

Masaż Drenaż limfatyczny jedna okolica – 80 zł

Dowiedz się więcej


Pozostałe:

Coco&Rosemary Choco 250 zł
Autorski masaż by Synergia SPA 250 zł
Marokański Hammam 299 zł
Masaż dla kobiet w ciąży całościowy 150 zł
Masaż dla kobiet w ciąży częściowy 100 zł