Zabiegi na ciało

Endermologia LPG Cellu M6 Integral

Jeden z najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych. W naszym salonie pracujemy na jednym z najlepszych urządzeń endermologii LPG Cellu M6 Integral.
Endermologia pozwala pozbyć się cellulitu, ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej. W naszym salonie dobierzemy odpowiednie zabiegi na określone partie ciała jak również na całe ciało.

Endermologia LPG 1 zabieg 45 minut: 120 zł
Strój do endermologii: 100 zł


Pakiet Endermologia LPG 10 zabiegów: 900 zł

UWAGA! Promocja obowiązuje do

Dowiedz się więcej


Masaż bambusami

Masaż bambusami polega na wałkowaniu bambusem mięśni oraz oklepywaniu
miotełkami bambusowymi, co wpływa na rozluźnienie mięśni i niwelowaniu
różnego rodzaju bólu.

Masaż bambusami wpływa na:

  • wysmuklenie sylwetki
  • walkę z cellulitem
  • odprowadzanie wody
  • poprawę krążenia
  • ma działanie detoksykujące
  • odprężenie, relaks, dobre samopoczucie

Polecany osobom, które uprawiają sport oraz osobom, które chcą ujędrnić
swoje ciało, pozbyć się cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Masaż bambusami w połączeniu z endermologią LPG przynosi świetne efekty
w modelowaniu sylwetki. Jeszcze lepiej wpływa na pozbycie się cellulitu,
na walkę z tkanką tłuszczową, na ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Masaż bambusami 1 zabieg 60 min (całe ciało ) – 200 zł

Masaż bambusami 1 zabieg 45 min (partie uda i pośladki – masaż antyclluliotwy, wyszczuplający, ujędrniający) – 150 zł

Pakiety Endermologia LPG 5 zabiegów (45 min)
+ Masaż bambusami 5 zabiegów (40 min) – 1090 zł

Pakiety Endermologia LPG 10 zabiegów (45 min)
+ Masaż bambusami 10 zabiegów (40 min) – 1990 zł

Dowiedz się więcej


Zabieg Massada Revolution – maksymalna redukcja obwodów ciała

MASSADA oferuje zupełnie nowy rodzaj zabiegu, który łączy w sobie doskonałe właściwości dwóch linii wyszczuplających : Coffetherapy i Algae Reducer. Jest to innowacjny zabieg bioenergetyczny, który skutecznie zwalcza wszystkie rodzaje cellulitu i poprawia krążenie.

Revolution opiera się na wykorzystaniu właściwości alg: drenowanie, redukcja obwodów i modelowanie oraz właściwości kawy: przyspieszenie metabolizmu, właściwości antyoksydacyjne, moczopędne oraz antycelulitowe.

Rytuał na ciało Massada revolution – 220 zł

Dowiedz się więcej


Zabieg Massada Minceur – zabieg odchudzający o potrójnej sile

Nagromadzony tłuszcz i cellulit powoduje ogromną ilość problemów, zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Podnosi ryzyko problemów z naczyniami krwionośnymi, krążeniem i hormonami.

MASSADA opracowała nowy zabieg o potrójnym działaniu redukującym nagromadzony tłuszcz, zapewniający długotrwałe efekty i zapobiegający powstawaniu nowych złogów tłuszczowych.Zabieg wpływa na metabolizm tłuszczy i powoduje rozpuszczanie się adipocytów (komórek tłuszczowych).

Rytuał na ciało Massada Minceur – 220 zł

Dowiedz się więcej


Masaż bańką chińską

Bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących cellulit. Modeluje i ujędrnia masowane partie ciała.

Masaż bańką chińską uda, pośladki – 100 zł

Dowiedz się więcej


Masaż gorącymi kamieniami

Głęboki relaks i rozgrzanie całego ciała. Jest to masaż głęboko relaksacyjny, rewitalizujący i regenerujący. Wprowadza w stan równowagi psychofizycznej co koi Nasz umysł i ciało.

Masaż gorącymi kamieniami całe ciało – 250 zł

Dowiedz się więcej


Masaż ciepłą świecą

Orientalny masaż świecą, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem i zniewala ciało delikatnym ciepłem i jedwabistym dotykiem…
Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką. Masaż świecą dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz niesamowitym aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.


Masaż świecą 60 minut – 250 zł

Dowiedz się więcej


Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu łączącą tradycyjne techniki masowania, czyli głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wibrację. Przynosi ulgę obolałym i spiętym mięśniom, skóra staje się bardziej dotleniona i ukrwiona, dzięki czemu poprawia się jej elastyczność, a mięśnie stają się rozluźnione co powoduje lepsze funkcjonowanie w dniu codziennym.

Masaż klasyczny częściowy – 130 zł
Masaż klasyczny/leczniczy – 170 zł

Dowiedz się więcej


Masaż relaksacyjny

Głównym celem masażu relaksacyjnego jest wyeliminowanie napięcia psychicznego i fizycznego. Jest to doskonała forma relaksu dla osób narażonych na stres i mających częsty kontakt z niekorzystnymi czynnikami stresogennymi.

Masaż relaksacyjny na bazie ciepłego oleju kokosowego lub masła shea.

Wykonywany na bazie masażu relaksacyjnego z dodatkiem organicznych surowców, daje niesamowite odprężenie dzięki unoszącemu się zapachowi oraz przyjemnej konsystencji. Dostarcza skórze niezbędne składniki odżywcze, które pozostawia skórę miękką w dotyku i niepowtarzalnie pachnącą.

Masaż Relaksacyjny całe ciało – 170 zł
Masaż relaksacyjny na bazie oleju kokosowego – 210 zł

Dowiedz się więcej


Masaż aromaterapeutyczny

Wykonywany na bazie masażu relaksacyjnego z dodatkiem olejków eterycznych łączącym leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków dobranymi do konkretnej osoby. Aromaterapia podczas masażu wprowadza nas w relaks i skutecznie odpręża zmysły gdzie następstwem jest obniżenie napięcia psychicznego i fizycznego.

Masaż aromaterapeutyczny – 210 zł

Dowiedz się więcej


Masaż dla dwojga

Jeżeli chcesz spędzić wspólny czas z bliską Tobie osobą równocześnie relaksując się, koniecznie skorzystaj z oferty dla dwojga, gdzie wspólnie doświadczycie dobrodziejstw masaży relaksacyjnych bądź zdrowotnych a terapeuci zapewnią Wam rozluźnienie umysłu, mięśni i niezapomniane doznania.

Cena: 340 zł

Dowiedz się więcej


Drenaż limfatyczny

Celem tego masażu jest mechaniczne przepchnięcie zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych i umożliwienie napływu świeżej, bogatej w tlen krwi tętniczej. Doprowadza do poprawy funkcjonowania układu immunologicznego oraz przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu. Jest również terapią na niewydolność krążeniową jak i jako profilaktykę przeciwżylakową. Drenaż ma również zastosowanie w medycynie estetycznej, jako uzupełnienie terapii lipidowej. Doskonale sprawdza się również w przypadku zmęczonych, opuchniętych nóg po całym dniu.

Masaż Drenaż limfatyczny jedna okolica – 90 zł

Dowiedz się więcej


Pozostałe:

Coco&Rosemary Choco – 290 zł
Autorski masaż by Synergia SPA – 270 zł
Marokański Hammam – 320 zł