Pakiety SPA

Autorski masaż by Synergia Spa

Nasz autorski masaż rozbudzi Twoje zmysły, odżywi i zregeneruje skórę oraz pobudzi produkcję endorfin, która daje dużą dawkę optymizmu, poprawia samopoczucie i relaksuje. Zakosztujesz prawdziwej czekolady na swoim ciele uprzednio zwilżonym olejem z ekstraktem pomarańczowym. Taki oto masaż zostanie zwieńczony gorącą czekoladą, która jest doskonałym zakończeniem masażu.

Cena: 250 zł


Marokański Hammam

To tradycyjna ceremonia dogłębnego oczyszczania, regeneracji i pielęgnacji całego ciała zaczynająca się od peelingu ciała rękawicą Kessa na bazie mydła oliwnego zwanego Savon Noir. Czerwona glinka i czysty olej arganowy oczyszczą i dostarczą niezbędnych pierwiastków mineralnych, by móc cieszyć się zdrową i piękną skórą. Rytuał ten działa niczym odnowa biologiczna dla ciała.

Cena: 290 zł


Coco&Rosemary Choco

Rytuał na bazie czekolady z rozmarynem i oleju kokosowego będzie dla Twojego ciała i umysłu terapią, która swoim świeżo-słodkim aromatem ożywi i pobudzi zmysły. Zabieg rozpoczyna czekoladowy peeling cukrowy z dodatkiem olejku eterycznego z rozmarynu, który doskonale oczyści i odświeży wysuszoną skórę. Pachnący olej kokosowy wygładzi, odżywi i nawilży ciało pozostawiając apetyczny zapach.

Cena: 250 zł


Pakiet dla przyszłego Pana młodego

IT’S TIME!
RYTUAŁ NA CIAŁO MAROKAŃSKI HAMMAM/ MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI1
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA DOTLENIAJĄCA1
MANICURE MĘSKI1

Cena: 510 zł łącznie


Pakiet dla przyszłej Panny młodej

TIME TO RELAXLET’S MAKE BEAUTIULSAY YES!
AUTORSKI MASAŻ BY SYNERGIA SPA GORĄCĄ CZEKOLADĄENDERMOLOGIA LPG10MANICURE ŻELOWY / HYBRYDOWY1
COFFE THERAPY BODY WRAPPING1RYTUAŁ MASSADA7PEDICURE1
ZABIEG NA TWARZ1ZABIEG NA TWARZ4OPRAWA TWARZY1
660 ZŁ ŁĄCZNIEENDERMOLIFT4MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA DOTLENIAJĄCA1
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA4ENDERMOLIFT1
4450 ZŁ ŁĄCZNIEMASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ1
850 ZŁ ŁĄCZNIE