Żeby jak najdłużej cieszyć się młodą i elastyczną skórą, warto zadbać o to, aby skutecznie zniwelować już pierwsze oznaki starzenia pojawiające się na naszej twarzy. Pierwszą przesłanką do zdecydowania się na ten profesjonalny zabieg w naszym SPA powinna być między innymi utrata jędrności skóry oraz pojawienie się zmarszczek mimicznych, które martwią bardzo wiele osób. Jeśli więc takie zmiany pojawią się na skórze, warto od razu skorzystać z zabiegu na twarz perły i efekt botoksu, który nie tylko zahamuje dalsze procesy starzeniowe, ale również zapewni skórze dodatkowe wsparcie i naturalne oraz długotrwałe efekty.

Rytuał na twarz Massada opiera się na kosmetykach, których każdy składnik aktywny wykazuje odmienne działanie, wpływające na kondycję i wygląd skóry. Nasi specjaliści wykorzystują między innymi sproszkowaną perłę, która zapewnia skórze efekt pożądanego rozświetlenia i naturalnego, młodzieńczego blasku, zanikającego z wiekiem. Równie niezawodne jest w tym zabiegu płynne złoto, od lat wykorzystywane w popularnych zabiegach anti-age, ponieważ ma udowodnione działanie terapeutyczne i katalityczne – zapobiega więc starzeniu się skóry. Zabieg na twarz Massada to także bogactwo dzikiej borówki, która reguluje nawilżenie i wrażliwość skóry.

Dzięki opracowaniu skutecznej mieszanki, łączącej te wszystkie składniki, w Synergia SPA osiągamy świetne rezultaty, zapewniając przyspieszenie odnowy skóry, delikatne złuszczenie, spowolnienie procesu starzenia komórek, a także zwężenie porów.