Zabieg na twarz Massada Neluhm to innowacyjna metoda oparta na linii kosmetyków najwyższej jakości, która składa się z wielu składników aktywnych i odżywczych (m.in. z białych roślin, takich jak biała herbata, biała pokrzywa, biała soja). Ich formuła została opracowana z wykorzystaniem różnorodnych witamin, koenzymów i pierwiastków śladowych, po to, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie komórek. Zabieg na twarz Massada Neluhm to wyjątkowo przyjemna metoda walki z oznakami starzenia, ponieważ łączy się relaksującym masażem z wykorzystaniem kamieni. Nasi wyspecjalizowani terapeuci oferują masaż z pomocą kryształu górskiego i tygrysiego oka, które działają oczyszczająco na organizm, redukując nadmierne emocje.

Zabieg na twarz Massada Neluhm to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z wiotką skórą bez energii, chcą odzyskać zdolność regeneracji oraz wzmocnić barierę immunologiczną skóry. W Synergia SPA zapewniamy, że różnica w kondycji skóry jest zauważalna już po pierwszym zabiegu, a rezultaty są długotrwałe i zadowalające. Wykorzystanie kosmetyków z linii Neluhm zapewnia skórze twarzy zagęszczenie tkanek, efekt wypełnienia, utrzymanie młodości komórek, działanie antyoksydacyjne i ochronę przed słońcem.

Zabieg na twarz jest wykonywany z użyciem lotosu, którego unikalne właściwości zapewniają doznania relaksacyjna, dodatkowo podkreślane wystrojem naszego SPA. Zarezerwuj termin i wejdź do świata, w którym odzyskasz wewnętrzny spokój i harmonię. A to wszystko pod okiem specjalistów, którzy dodatkowo przywrócą Ci młodzieńczy wygląd i naturalny blask.