Podstawą zdrowej i pięknej skóry, którą będziemy mogli się cieszyć przez wiele lat, jest zachowanie równowagi nawilżenia i odżywienia. Każdy rodzaj skóry ma jednak zupełnie inne potrzeby, dlatego aby zadbać o każdy z nich, wykonujemy zabieg na twarz Biocellular. Ta linia kosmetyków została opracowana w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom każdej cery, zapewniając jej maksymalną regenerację i wsparcie pielęgnacyjne. Jest ona na tyle intensywna, że wspomaga skórę i chroni ją przed oznakami starzenia.

Głównym składnikiem, zawartym w składzie profesjonalnych kosmetyków, jest Massada Complex, który naprawia bariery ochronne skóry, wzmacnia odporność i aktywuje energię. Niezawodna jest także róża rdzawa, czyli naturalny kosmetyk, który jest znany od lat, dzięki swoim właściwościom przeciwstarzeniowym, odżywczych i ujędrniających. Ten gatunek róży jest bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-6, wit.C i silne antyoksydanty, dzięki czemu wpływa na syntezę kolagenu, a także dogłębnie nawilża i odżywia zmęczoną oraz odwodnioną skórę.

Zabieg na twarz Biocellular to rytuał, który zapewnia natychmiastowe rezultaty, a do tego jest całkowicie bezbolesny. Jednocześnie nie wymaga wcześniejszego przygotowania, więc jest idealny dla zabieganych osób, chcących zaznać relaksu oraz odmłodzenia.

Osoby decydujące się na zabieg na twarz Biocellular mogą się spodziewać redukcji zaczerwienień i obrzęków, działania balansującego i antyoksydacyjnego, regeneracji, rewitalizacji, głębokiego wzmocnienia oraz odnowy komórek.