Wnikanie w skórę składników aktywnych, a także ich prawidłowe działanie, zależy między innymi od oczyszczania twarzy. Decydując się na zabieg tego typu, warto wybrać ten skuteczny, aby być pewnym, że rezultaty spełnią oczekiwania naszej skóry. Jednym nich jest mikrodermabrazja diamentowa, czyli mechaniczne ścieranie martwego naskórka. W Synergia SPA wykorzystujemy do tego sprzęt najwyższej jakości, którego głowice są wyłożone specjalnymi diamentami, zapewniającymi głębokie oczyszczenie skóry, a także jej stymulację. Dzięki dobraniu odpowiedniej mocy zabiegu, pobudzamy skórę do produkcji nowych komórek naskórka.

Zabieg mechanicznego oczyszczania skóry trwa stosunkowo krótko, ponieważ w zależności od wybranej partii skóry, jest to około 30 minut. Mimo to, decydując się na mikrodermabrazję diamentową, warto zaplanować sobie kilka dni na regenerację, ponieważ pobudzona skóra może tego potrzebować.

Ogromnym plusem tego rytuału jest to, że może on być wykonany w przypadku większości typów skóry – jeśli nie jesteś pewny czy możesz zdecydować się na mikrodermabrazję diamentową, skorzystaj z porady naszych specjalistów! W zależności od typu skóry oraz grubości naskórka, dobieramy indywidualną moc złuszczania, która zapewnia najbardziej optymalne rezultaty. Dodatkowo, mikrodermabrazja diamentowa jest całkowicie bezbolesna, a na koniec zabiegu proponujemy specjalną maskę, która dodatkowo ukoi skórę i dostarczy jej niezbędnych składników odżywczych.

Najbardziej pożądane efekty, których można spodziewać się po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, to między innymi wygładzenie, oczyszczenie porów, usunięcie zaskórników, napięcie skóry, a nawet rozjaśnienie przebarwień.