Prawidłowa i dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zadbanej i promiennej cery. Jednak aby dobrane kosmetyki zapewniły pożądane efekty, powinny zostać odpowiednio wykorzystane. Kluczem do sukcesu jest umożliwienie składnikom aktywnym wchłonięcia w skórę. Tylko wtedy możemy być pewni, że skóra zostanie pobudzona do działania oraz odpowiednio zregenerowana czy odżywiona. Właśnie dlatego, przed każdym rytuałem w Synergia SPA polecamy naszym klientom zabieg mezoterapii bezigłowej, który w odpowiedni sposób przygotowuje skórę do przyjęcia drogocennych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

Mezoterapia bezigłowa to bezbolesny zabieg, którego działanie zostało potwierdzone naukowo. Jego wyjątkowość polega na zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów, dzięki czemu ułatwia przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów. Wykorzystywane impulsy elektryczne nie tylko ułatwiają, ale dodatkowo też wzmagają wnikanie składników – dzięki temu, podczas zabiegu nie trzeba wykorzystywać igieł.

Mezoterapia bezigłowa może zostać wykonana na wybranej partii skóry, nawet tej najdelikatniejszej, bez ryzyka niepożądanego podrażnienia czy dolegliwości bólowych. W zależności od potrzeb, zabieg można więc wykonać na twarzy, szyi lub dekolcie. Ten rodzaj mezoterapii jest całkowicie bezinwazyjną metodą, dlatego możnają wykonywać nawet co tydzień, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Zaleceniem do wybrania mezoterapii jest nie tylko profilaktyka, mająca na celu zahamowanie procesów starzeniowych skóry. Zabieg wykazuje dodatkowe działania, takie jak odmłodzenie skóry, normalizacja naskórka, rozjaśnianie przebarwień, tonizacja, normalizacja czy lifting.