Masaż twarzy stanowi śweitną formę relaks i odprężenia. Dodatkowo wspaniale wpływa na naszą skórę, pobudza ją do pracy, wpływa na odmłodzenie, poprawę jędrności skóry, likwiduje napięcie na twarzy.

Zabieg w naszym SPA rozpoczynamy od peelingu enzymatycznego twarzy, tak, aby oczyścić cerę i przygotwać ją na przyjęcie dobroczynnych składników z kosmetyków użytych w dalszej części zabiegu. Peeling enzymatyczny jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, dlatego zalecany jest do każdego rodzaju cery.

Po peelingu przechodzimy do masażu twarzy, który trwa ok 20 minut. Masaż ten pozwoli skórze nabrać blasku, ujędrnić się, a także zniweluje napięcia, które na co dzień występują na naszej twarzy.

Po masażu nakładamy odżywczą i nawilżającą maseczkę, która upiękni naszą cerę, nada jej blasku i złagodzi wszelkie zaczerwienia na twarzy.

Cały rytuał jest bardzo przyjemny, wpływa na relaks i urodę, dlatego chętnie jest wybierany przez nasze klientki.

Polecamy go też osobom, które z różnych względów nie mogą mieć wykonanego tradycyjnego masażu ciała np. paniom w ciąży.

Taki masaż również wpływa na odprężenie, niweluje stresy i napięcia podobnie jak masaż relaksacyjny ciała, a dodatkowo jeszcze upiększa naszą cerę, dlatego chętnie wybierany jest wpłasnie przez Panie

Cały rytuał jest przeprowadzany w blasku świec, przy relaksacyjnej muzyce, daje wiele przyjemności.