Masaż to metoda walki między innymi z przewlekłym bólem czy napięciem mięśni. Jednak mimo to, większość osób nadal decyduje się na niego ze względu na jego właściwości odprężające. Dlatego w naszym salonie wykonujemy masaż relaksacyjny, który skutecznie eliminuje napięcie fizyczne oraz psychiczne.

Masaż relaksacyjny to specjalny rytuał dedykowany osobom narażonym na ciągłe napięcie, które zmagają się z niekorzystnymi czynnikami stresogennymi. Taka forma relaksu to nie tylko chwila przyjemności dla duszy i możliwość wyciszenia myśli, ale również sposób na zadbanie o skórę, która również potrzebuje regularnej stymulacji.

Żeby zadbać odpowiednio o wszystkie zmysły klienta, w naszym SPA wykonujemy masaż relaksacyjny całościowy, częściowy i z wykorzystaniem ciepłego oleju kokosowego lub masła shea. Masaż z dodatkiem organicznych surowców to często wybierana forma rytuału, ponieważ wokół unosi się piękny i uspokajający zapach, a skórze zostają dostarczone niezbędne składniki odżywcze, które pozostawia ją miękką w dotyku i niepowtarzalnie pachnącą.

W zależności od wyboru surowca, uzyskujemy różne efekty, spowodowane ich indywidualnymi właściwościami. Olej kokosowy to sekretny składnik wielu kosmetyków pielęgnacyjnych, który wzmacnia barierę lipidową skóry, nawilża, łagodzi stany zapalne i podrażnienia, a co najważniejsze, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Z kolei masło shea to skarbnica różnych witamin, takich jak A i E. Wykorzystane podczas masażu relaksacyjnego głęboko nawilża i poprawia elastyczność skóry.