Marzysz o relaksie, podczas którego skorzysta nie tylko Twój umysł, ale także ciało? Masaż Lomi Lomi to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników odprężających rytuałów, które pozwalają przywrócić równowagę psychofizyczną. Lomi Lomi to masaż wywodzący się z Hawajów o prastarej tradycji, nazwa ta oznacza uciskanie, ugniatanie, dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota. Masaż ten wykonuje się dłońmi i przedramionami. Masażowi Lomi Lomi towarzyszy specjalna muzyka.

Nasi wyspecjaliozwani terapuci są mistrzami w odrpężaniu, dlatego każdy masaż wykonują według starannie opracowanej techniki, tak aby przyniósł jak najlepsze oraz jak najszybsze rezultaty. Masaż Lomi Lomi, wykonuje się dłońmi i przedramionami, towarzyszy mu specjalna rytmiczna muzyka w hawajskim klimacie, która zapewnia rytmiczność i harmonię. Masaż Lomi Lomi wykonuje się polewając ciało ciepłym olejem. Po masażu polecamy chwilę odpoczynku, aby poczuć harmonię ze swoim ciałem, zalecamy również picie dużej ilości wody.

Masaż Lomi Lomi wpływa kojąco i rozluźniająco na na całe ciało, przyspiesza przemianę materii i oraz spalanie tkanki tłuszczowej, działa również rozciągająco .Wpływa świetnie zarówno na ciało jak i na umysł, daje poczucie pełnego relaksu i odstresowania.

Masaż Lomi Lomi jest jednym z przyjemniejszych rytuałów, który może być wykonany u każdego, kto chce połączyć relaks z dbaniem o ciało.