Od wieków wiadomo, że ciepło jest niezawodnym sprzymierzeńcem w walce z dolegliwościami bólowymi. Dodatkowym plusem tej metody jest także wyjątkowa przyjemność, która płynie z ciepłych okładów. Rytuałem, który to zapewnia jest masaż gorącymi kamieniami, który zapewnia głęboki relaks oraz rozgrzanie całego ciała.

W naszym salonie oferujemy masaż gorącymi kamieniami częściowy lub całościowy, który jest głęboko relaksujący, rewitalizujący i regenerujący. Jest to metoda, która dba zarówno o ciało, jak i umysł, skutecznie je kojąc, dzięki wprowadzaniu w stan równowagi psychofizycznej.

Masaż gorącymi kamieniami jest polecany w stanach stresu, głębokiego napięcia czy przemęczenia i osłabienia, które wpływają na codzienny komfort życia. Jego wyjątkowość polega na połączeniu właściwości odprężających z uzdrawiającymi, dlatego działa także regenerująco.

Rytuał z wykorzystaniem kamieni zapewnia zniwelowanie bólu mięśni i stawów, wsparcie krążenia, zwiększenie elastyczność skóry, przyspieszenie regeneracji mięśni, a także zmniejszenie obrzęków. Jak widać, masaż gorącymi kamieniami działa wręcz kompleksowo, troszcząc się o nasze samopoczucie, skórę oraz zdrowie. Z tego względu, jest to zabieg polecany praktycznie każdemu, jednak szczególną uwagę powinny zwrócić na niego osoby z nadwagą, zaparciami, nerwicą czy w stanie rekonwalescencji.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami! Aby skorzystać z masażu kamieniami należy być w pełni zdrowia, jednak jeśli masz wątpliwości co do tego, czy kwalifikujesz się do zabiegu, nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości!