Masaż ciepłą świecą to godzinny, orientalny rytuał, podczas którego zostają pobudzone wszystkie zmysły, a ciało osiąga maksymalne odprężenia. Naszym sekretem jest unikatowa formuła olejku ze świecy, który wykorzystujemy podczas masażu całego ciała. Jest on nie tylko wyjątkowo jedwabisty, ale dodatkowo zniewala aromatycznym zapachem, który pomaga ukoić zmysłu i przywrócić wewnętrzny spokój.

Podczas masażu świecą wykorzystujemy jej ciepło, które wpływa na doznania i uspokaja ciało. Jest to wyjątkowo relaksujący zabieg, który działa odżywczo także na skórę. Po skończonym masażu w naszym SPA skóra jest dokładnie nawilżona, gładka, miękka i elastyczna. Dodatkowo, masaż z wykorzystaniem ciepłego oleju korzystnie wpływa na krążenie i neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu jest świetną metodą walki z cellulitem czy rozstępami – masaż ciepłą świecą gwarantuje efekty jak po najlepszych zabiegach pielęgnacyjnych.

Decydując się na masaż ciepłą świecą, nie należy obawiać się bólu lub poparzeń – do zabiegu wykorzystujemy wyłącznie ciepły olejek ze świecy, który nie podrażnia skóry i działa na nią kojąco. Co więcej, w naszym salonie korzystamy wyłącznie z naturalnych składników, a wszystkie produkty zostały starannie przebadane dermatologicznie, więc są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Na pełnię doznań wpływa nie tylko wyjątkowy olejek, ale także sceneria naszego salonu. Masaże wykonujemy w pięknym pomieszczeniu, w którym unoszą delikatne aromaty oraz gra odprężająca muzyka. Nasi pracownicy dbają też o każdy szczegół, aby klient przeniósł się do prawdziwego świata relaksu, wypełnionego niezapomnianymi doznaniami.