Wybierając odpowiedni masaż, nie trzeba wybierać pomiędzy jego właściwościami leczniczymi, a maksymalnym relaksem. W naszym salonie oferujemy masaż bambusami, który łączy w sobie oba te aspekty. Jest to specjalna technika, polegająca na wałkowaniu bambusem mięśni oraz oklepywaniu miotełkami bambusowymi. Dzięki temu, dochodzi do pobudzenia tkanek głębokich, rozluźniania mięśni i niwelowania różnego rodzaju bólu.

Może się wydawać, że masaż bambusami jest nieprzyjemny i bolesny, jednak nic bardziej mylnego. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem odpowiedniej długości bambusa. Dodatkowo, bambus nie wywołuje reakcji alergicznych, nie podrażnia i działa przeciwbakteryjnie, dlatego jest idealny nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze.

Masaż bambusami jest polecany szczególnie sportowcom oraz osobom, które dążą do jędrnego ciała. W rzeczywistości, jest to jednak rytuał dla każdego, kto marzy o pięknej skórze. Taki masaż ma bowiem bardzo dużo właściwości, wpływających zarówno na ciało, jak i umysł. Pomaga pozbyć się cellulitu, redukuje tkankę tłuszczową, wysmukla sylwetkę, odprowadza nadmiar wody, poprawia krążenie, działa detoksykująco, a co najważniejsze, zapewnia odprężenie i poprawia samopoczucie.

W zależności od dolegliwości, masaż w naszym salonie dobieramy do klienta, jednak rytuał z wykorzystywaniem bambusa jest idealnym rozwiązaniem w przypadku nadmiernego stresu, przemęczenia oraz przewlekłego bólu, na przykład głowy czy pleców.