Odpowiedni masaż to taki, który dba o jednocześnie o ciało oraz zmysły. W naszym SPA wierzymy w niezawodną moc olejków eterycznych, które w połączeniu z masażem ajurwedyjskim wprowadzają nas w relaks i skutecznie odprężają zmysły, prowadząc do znacznego obniżenia napięcia psychicznego i fizycznego.

Odpowiednio dobrane olejki eteryczne działają kojąco i odprężająco, a dodatkowo redukując różnorodne dolegliwości, które są spowodowane życiem codziennym. Każdy olejek charakteryzuje się odmiennym działaniem, dlatego przed rozpoczęciem rytuału, zostaje on dobrany do indywidualnych potrzeb klienta i jego preferencji zapachowych.Masaż ajurweyjski

Masaż ajurwedyjski to masaż relaksacyjny, który ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej w ciele Stanowi holistyczne podejście do medycyny naturalnej.Dzieła na poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Ten odprężający rytuał jest polecany osobom spiętym, zestresowanym, zmęczonym, z dolegliwościami bólowymi oraz z problemami z zasypianiem. Przywraca energię w ciele, pomaga ciału odzyskać równowagę wewnętrzną, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, wpływa na j

 

ędrność ciała, poprawia umysł i fizyczność a także wprawia w dobry nastrój. Wykorzystanie olejków do masażu jest coraz bardziej popularne ponieważ klienci zauważają jego szybkie efekty. Przede wszystkim, masaż ajurwedyjski minimalizuje napięcie mięśni i pozwala na maksymalny relaks, który rozluźnia ciało i uwalnia od natarczywych myśli.

Każda osoba, która obawia się masaży, powinna wybrać właśnie masażu ajurwedyjski. Jest on bezbolesny i przyjemny, jednak mimo to, jego działanie w niwelowaniu dolegliwości stresowych jest niezastąpione.

Już teraz skorzystaj rezerwacji online i wejdź do świata relaksu, w którym dbamy o wszystkie zmysły.