Wyrazista i promienna twarz to zasługa nie tylko zdrowej i wypielęgnowanej skóry. Niezwykle istotne są brwi i rzęsy, które odpowiednio zadbane, nadają twarzy oryginalny charakter i wyrazistość. Warto więc pamiętać o ich codziennej pielęgnacji, a także regularnym podkreślaniu.

W Synergia SPA wykonujemy hennę oraz regulację, zachowując naturalny wygląd i zapewniając trwałe efekty. Do zabiegu wykorzystujemy hennę firmy RefectoCil – wyjątkowo skuteczny preparat, który jednocześnie jest delikatny dla skóry w okolicach oczu. W trosce o każdego klienta, bez względu na rodzaj jego skóry, używamy także aktywatora Sensitive, żeby uniknąć podrażnień i reakcji alergicznych. Dodatkowo, wszystkie produkty wykorzystywane w naszym SPA zostały przebadane dermatologicznie i okulistycznie, co sprawia, że nadają się dla klientów z nawet najbardziej wrażliwą skórą twarzy.

Ponieważ brwi i rzęsy to rama oczu, podczas nakładania henny dbamy o każdy szczegół. Jej kolor jest zawsze dobierany indywidualnie do klienta, tak aby idealnie współgrał z odcieniem włosów oraz skóry. Równie ważny jest kształt brwi, który także dostosowujemy do reszty twarzy – nie wykonujemy zabiegu na podstawie wyłącznie wskazówek klienta, ponieważ brwi powinny być przede wszystkim symetryczne w stosunku do kształtu twarzy.

W zależności od potrzeb klienta, wykonujemy jednocześnie hennę brwi i rzęs lub wyłącznie jeden element. Ze względu na wyjątkowo małą inwazyjność zabiegu, nie wymaga on specjalnych przygotowań – rytuał oczyszczania skóry wykonują nasi specjaliści.