Endermologia to innowacyjny zabieg, który w ostatnich latach zyskał ogromną popularność. Jest stosowany na twarz i na ciało, a dzięki nam, teraz możesz bez problemu wykonać endermologię również w Poznaniu i to w wyjątkowo relaksującym otoczeniu. W naszym SPA pracujemy wyłącznie na najlepszym i profesjonalnym sprzęcie, czyli LPG Cellu M6 Integral, który pozwala nam wykonać zabieg na każdej partii ciała – również na twarzy. Endermologia to specjalny rodzaj masażu, który jest realizowany w taki sposób, aby podciśnienie wywarło wpływ na tkankę łączną. W zależności od potrzeb, możemy to zrobić na różnych partiach ciała.

Głównym celem zabiegu endermologii jest pozbycie się cellulitu, ujędrnienie ciała oraz pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, która wywołuje kompleksy u wielu kobiet. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób chcących skutecznie wyszczuplić i ujędrnić ciało, bez nadmiernego wysiłku i wyrzeczeń. Wyjątkowość endermologii polega też na jej zdolności do pobudzania włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra zostaje pobudzona do działania.

Endermologia w naszym SPA jest wykonywana również na twarzy, a taki zabieg jest znany szerzej pod nazwą Endermolift. Pacjentki decydujące się na ten nieinwazyjny zabieg, już po bardzo krótkim czasie cieszą się niezwykłymi efektami. Endermologia to bowiem idealny zabieg ujędrniający i przeciwzmarszczkowy, który jest dużo skuteczniejszy od innych metod odmładzających. Endermologia na twarz zyskała na popularności głównie ze względu na swoje kompleksowe działanie – jest to rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkich i spektakularnych efektów, bez poświęcania czasu na różnorodne zabiegi. Dla uzyskania najlepszych efektów, zalecamy wykonanie serii zabiegów, które w Synergia SPA można zrobić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Po takiej kuracji możemy liczyć na poprawienie owalu twarzy, ujędrnienie, redukcję zmarszczek, poprawienie faktury i kolorytu twarzy. Co najważniejsze, endermologia ma również działanie liftingujące, przez co skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Endermologia to bezbolesny zabieg, wykonywany z pomocą innowacyjnego sprzętu, który wytwarza specjalne ciśnienie, a w efekcie skóra zostaje precyzyjnie wyrolowana. W zależności od masowanej partii ciała, nasz personel dobiera odpowiednią moc masażu, aby nie narażać skóry na podrażnienia. Dodatkowo, każda osoba zostaje wyposażona w specjalny kombinezon, który również chroni skórę.