Endermologia LPG na twarz to specjalny masaż mechaniczny, który działa ujędrniająco, a także przeciwzmarszczkowo. Wykonywany przez nas zabieg działa kompleksowo, zapewniając odmłodzoną skórę, bez konieczności korzystania z inwazyjnych zabiegów.

Endermolift to delikatny masaż twarzy, po którym nie jest konieczna rekonwalescencja. Trwa on maksymalnie godzinę i w tym czasie jesteśmy w stanie pobudzić komórki w tkankach do działania, aby zwiększyć syntezę kwasu hialuronowego, pobudzić produkcję elastyny oraz włókien kolagenowych.

Do endermologii wykorzystujemy jedno z najlepszych urządzeń, Cellu M6 Integral, więc dzięki serii zabiegów klient może liczyć na szybkie poprawienie owalu twarzy, ujędrnienie, redukcję zmarszczek, poprawienie faktury i kolorytu twarzy. Endermolift ma również działanie liftingujące, które widać już po pierwszym zabiegu – skóra staje się widocznie uelastyczniona, jest pełna blasku i bez oznak zmęczenia.

Zabieg endermologii w naszym SPA, dzięki sprzętom najwyższej jakości, jest bezbolesny i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Nasz specjalista rozpoznaje typ skóry, a następnie, na podstawie jej wymagań, dobiera odpowiednią moc masażu, który będzie wykonywany za pomocą specjalnej głowicy. Endermolift polega na wytwarzaniu podciśnienia i delikatnym zasysaniu skóry, zapewniając trwałe i naturalne efekty.

Ze względu na nieinwazyjność zabiegu, endermologia LPG na twarz może być wykonana u każdej osoby, która oczekuje poprawy wyglądu. Endermolift poleca się szczególnie osobom z opadającymi powiekami, nadmiarem tkanki tłuszczowej, podwójnym podbródkiem, głębokimi zmarszczkami czy miejscowymi obrzękami.