Nie każde ciało jest podatne na diety i ćwiczenia, mające nadać mu zdrowy wygląd. Na szczęście w Synergia SPA wiemy, jak zapewnić klientom piękną skórę, bez bólu i wysiłku. Endermologia LPG Cellu M6 Integral to zabieg wyszczuplający i antycellulitowy, który wykonujemy z użyciem innowacyjnego urządzenia endermologii, zapewniającego szybkie i zadowalające efekty – LPG Cellu M6 Integral.

W naszym salonie wykonujemy endermologię na całe ciało lub tylko na wybrane partie, które są najbardziej problematyczne dla klienta. Jej głównym zadaniem jest pozbycie się cellulitu, ujędrnienie ciała oraz redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej, która wpływa na ogólną aparycję. Dodatkowo, poza zminimalizowaniem uciążliwych niedoskonałości, endermologia LPG Cellu M6 Integral działa także długofalowo, pobudzając skórę do działania – w tym przypadku, wskazuje się głównie na jej zdolności do pobudzania włókien kolagenowych, które są podstawowym budulcem komórek w naszym organizmie. Dzięki zwiększeniu poziomu kolagenu w skórze, klient może więc cieszyć się miedzy innymi dogłębnym nawilżeniem oraz odnową komórek.

Endermologia LPG Cellu M6 Integral to bezbolesny zabieg, wykonywany z pomocą innowacyjnego sprzętu, który wytwarza specjalne ciśnienie, a w efekcie skóra zostaje precyzyjnie wyrolowana. W zależności od masowanej partii ciała, nasz personel dobiera odpowiednią moc masażu, aby nie narazić skóry na podrażnienia. Dodatkowo, każda osoba zostaje wyposażona w specjalny kombinezon, który również chroni skórę. Endermologia to zabieg polecany szczególnie osobom, które zmagają się z uciążliwym cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, obrzękami limfatycznymi czy rozstępami.