Zbliżają się urodziny Twojej mamy lub szukasz pomysłu na świąteczny prezent? A możesz chcesz sprawić jej przyjemność bez okazji? W każdym przypadku, najlepszym rozwiązaniem jest sprezentowanie jej możliwości zadbania jednocześnie o ciało i duszę. Jednak zamiast wyboru konkretnego zabiegu, polecamy specjalny voucher upominkowy.

Czym jest voucher podarunkowy?

Voucher to specjalna opcja pozwalająca na samodzielną realizację przez obdarowanego wykupionych świadczeń. Oznacza to więc, że on sam może wybrać zabieg, na który przeznaczy środki zawarte na takim voucherze.

Może obowiązywać na różne kwoty i nie musi być wykorzystany już za pierwszym razem. Jeśli kwota jest wysoka, voucher może służyć wielorazowo. W naszym SPA dajemy możliwość kupienia go online, bez wychodzenia z domu, a dodatkowo można to zrobić na dowolną kwotę lub dowolny zabieg. Na naszej stronie znajduje się 10 wariantów cenowych, ale kupując voucher bezpośrednio u nas, mamy możliwość wypisania go na wszystko.

Voucher, czyli prezent idealny

Taka forma podarunków stała się bardzo popularna z prostego powodu – każdy z nas lubi sam decydować o tym, z jakiego zabiegu skorzysta. Dzięki temu maksymalnie zostaje zredukowane ryzyko nie trafienia z prezentem, ponieważ w ofercie SPA są na tyle różnorodne zabiegi, że trudno wyjść niezadowolonym.

Najczęściej vouchery są realizowana na masaże ciała i nie jest to nic dziwnego. W końcu większość z nas, zwłaszcza w tym roku, jest bardzo spięta i zestresowana. Taka odrobina relaksu to więc idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Jeśli jednak z jakiegoś względu masaż nie jest odpowiedni, w naszym SPA można zrealizować voucher także na wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz – oczyszczające, ujędrniające czy odmładzające.

Dlaczego warto wybrać voucher?

Jak wspomnieliśmy, taki typ prezentu jest idealny dla osób, które lubią same o sobie decydować. Sprawdzi się to też wtedy, gdy po prostu nie jesteśmy pewni, z jakiego zabiegu ucieszyłaby się nasza mama – w końcu lepiej dać je wybór, niż podarować nietrafiony prezent.

Co więcej, w naszym SPA voucher podarunkowy jest ważny aż przez pół roku. Obdarowana osoba ma więc swobodę w wyborze terminu, który nie będzie kolidował z jej codziennymi obowiązkami. Nie da się ukryć, że nie zawsze znamy dokładny plan dnia naszych mam, dlatego jest to bardzo duże ułatwienie. Taki voucher nie ma też żadnych ograniczeń. Oznacza to, że może być zrealizowany na każdy zabieg i nie wiąże się z niemiłą niespodzianką podczas rezerwowania usługi.

Voucher to idealny prezent z wielu względów, więc zdecydowanie warto się nim zainteresować. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy w zakupie i doradzimy najkorzystniejszą opcję.