Rozjaśnienie cery, wypełnienie zmarszczek, uwydatnienie konturów twarzy – tak działa endermologia na twarz Endermolift LPG.

Zaczynasz zauważać na swojej twarzy niepokojące oznaki utraty jędrności skóry lub pojawiające się zmarszczki? Idziesz do kosmetyczki i widząc serie zabiegów odmładzających w ofercie nie wiesz, który zabieg byłby najkorzystniejszy i który jest najmniej inwazyjny? Z czystym sumieniem z tej całej listy oferowanych zabiegów możemy polecić Tobie Endermolift LPG. A co to jest i jak to działa? Czym jest endermologia twarzy?

Endermolift firmy LPG to masaż podciśnieniowy wykonywany za pomocą specjalnej głowicy aparatem Cellu M6 Integral, gdzie stymulujemy skórę i tkankę łączną do produkcji fibroblastów i kolagenu. Jest on w pełni naturalny i ma na celu przywrócenie skórze gęstości i zlikwidowanie oznak starzenia. Dzięki Endermolift możemy natychmiast uzyskać efekt zdrowej, promiennej cery oraz naturalnego liftingu, gdzie po kilku sesjach zmarszczki zostają wypełnione, a kontury twarzy wymodelowane. Cera staje się rozświetlona i rozjaśniona ze zdrowszym kolorytem.

Zabieg działa na takie przypadłości jak podwójny podbródek z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zapadnięte policzki, zmarszczki na czole i wokół ust, zmarszczki nosowo-wargowe, opadające powieki, opadający owal twarzy czy też niweluje obrzęki i stymuluje mikrokrążenie.

Przed rozpoczęciem terapii nie są wymagane żadne badania. Naszych klientów uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Tak jak Endermologia Endermolift powinien zostać wykonany w serii tzn. 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu, w tego typu zabiegach to standard. Po zakończonej serii należy efekt podtrzymać i wykonać zabieg podtrzymujący raz na miesiąc. Działanie tego zabiegu to prewencja, która pozwoli na utrzymanie skóry w dobrej i dłuższej kondycji zamiast czekać aż czas pokaże skutki starzenia.

Źródło: www.beautyduty.pl
www.mowimyjak.se.pl
Autor: Małgorzata Kubin – fizjoterapeuta